Bookmark and Share

Poslední den ve škole

Vydáno dne 30. 06. 2011 (3031 x přečteno)

Zakončení školního roku 2010/2011.
Dnes se všichni dočkali, malí i velcí, skončil školní rok 2010/2011. Všichni se rozloučili v tělocvičně ZŠ. Pan ředitel Baštář poděkoval dětem i pedagogům za práci a popřál hezké prázdniny.


Poté promluvil starosta města a také poděkoval všem za odvedenou práci a popřál mnoho úspěchů v další spolupráci. Další část už řídili žáci deváté třídy, kteří si připravili rozloučení se školou. Nejprve dostali  symbolický klíč od školy budoucí prvňáčci z MŠ a pak vyhlásili princeznu a prince 1. třídy. Princeznou se stala Eliška Schwarzová a princem Kryštof Ebenstreit. Prostor pro rozloučení se školou dostal také Michal Pelán, který všem poděkoval. Jako každý rok, vyhlašují deváťáci nejlepšího učitele, stal se jím pan učitel L. Hofman. Také předávají pomyslné žezlo králi a královně 8. třídy. Letos byl zvolen král - T. Novák a T. Truneček( královna chybí).Všichni žáci deváté třídy poděkovali všem pedagogům a předali květiny a na závěr zazpívali krásnou písničku s doprovodem K.Karasové na kytaru.

Všem přejeme, ničím nerušené krásné prázdniny, mnoho sluníčka, hodně zážitků, vycházejícím žákům úspěšný vstup do nových škol . Sbor ZŠ a MŠDalší články

Základní škola 1. stupeň

    Skupiny článků